Buddy + SuperBuddy

Cena: 790 Kč


S jejich ladnými křivkami se dětské helmy Buddy a SuperBuddy stávají designovou nadčasovou klasikou.

Tato helma určená pro malé děti využívá konstrukci Twin-shell, nastavení pomocí Safe-T Twist 2 a samozřejmě antialergické vnitřní vycpávky. Další vychytávkou je integrovaná síťka proti hmyzu.


Velikosti
  • B - 46-53 cm
  • SB - 52-57 cm
Váha
  • B - 220 g
  • SB - 250 g


Konstrukce Twin-shellKonstrukční technika za skvělou cenu.

Vnější barevná vrstva je aplikována na polystyrénovou vrstvu až po mouldingovém procesu.

Tato konstrukční technika je ekonomicky výhodná, ale přináší větší objem při stejných absorpčních vlastnostech než In-mould proces. Pro tyto helmy je však navýšení objemu takřka neznatelné.Safe-T Twist 2Týlní upínací systém.Stabilita
Týlní upínací systém, jehož úkolem je zajistit, aby helma pevně držela na Vaší hlavě.

Spolehlivost
Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Vnitřní mechanismus je navržen pro přesné a spolehlivé vyladění. Safe-T Smart také umožňuje precizní výškové nastavení, aby helma pohodlně seděla na hlavě.

Zadní reflexní štítky
Být vidět je základní předpoklad pro bezpečnost cyklisty. Při projížďkách v noci je jezdec díky reflexním štítkům umístěným v zadní části helmy mnohem lépe viditelný pro řidiče blížící se zezadu.Hypoalergenní vnitřní vycpávkyHygiena, pohodlí, provedení.

Vnitřní vycpávky jsou nejdůležitějším faktorem určujícím pohodlí helmy. MET používá jedině hypoalergenní materiály s různou šířkou odpovídají umístění v helmě. Vycpávky jsou omyvatelné.

© ZOOKEE s.r.o.