Elfo + Genio

Cena: 1190 Kč


Exkluzivní vnitřní geometrie Bimbi-Secure je navržena tak, aby se žádný z tlakových bodů helmy nedotýkal fontanely, což jsou nejcitlivější místa v dětské lebce.

Tato helma určená pro malé děti využívá krom zmiňované technologie Bimbi-Secure také nastavení pomocí Safe-T e-Twist a samozřejmě antialergické vnitřní vycpávky. Další vychytávkou je integrovaná síťka proti hmyzu.


Velikosti
  • E - 46-53 cm
  • G - 52-57 cm
Váha
  • E - 230 g
  • G - 250 g


Bimbi-Secure geometrieZaměřeno na dětskou bezpečnost.

Vnitřní rozložení, které odpovídá požadavkům kladeným na bezpečnost dětí. V případě nárazu je tlak rozptýlen pryč od fontanel, což jsou části dětské lebky, které začínají srůstat až během druhého roku života.Bimbi ergonomiePohodlí a bezpečnost.
Další bezpečnostní specifikum helem pro malé děti je, že zadní část helmy je svislá a plochá. Pokud dítě sedí v dětském sedátku, může se opřít, držet pohodlně hlavu vzpřímeně a užívat si jízdu.Safe-T e-TwistTýlní upínací systém.

Stabilita
Týlní upínací systém, jehož úkolem je zajistit, aby helma pevně držela na Vaší hlavě.

Spolehlivost
Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Vnitřní mechanismus je navržen pro přesné a spolehlivé vyladění. Safe-T Smart také umožňuje precizní výškové nastavení, aby helma pohodlně seděla na hlavě.

LED světlo
Být vidět je základní předpoklad pro bezpečnost cyklisty. Při projížďkách v noci nebo tunelem je pro lepší viditelnost v zadní části helmy umístěno LED světlo, integrované do ovládacího disku.Hypoalergenní vnitřní vycpávkyHygiena, pohodlí, provedení.
Vnitřní vycpávky jsou nejdůležitějším faktorem určujícím pohodlí helmy. MET používá jedině hypoalergenní materiály s různou šířkou odpovídají umístění v helmě. Vycpávky jsou omyvatelné.In-Mould inteligentní Fusion konstrukcePrvotřídní technologie.

In-mould konstrukce se skládá z vnějšího polykarbonátu, který je vstřikován za vysokých teplot do obvykle šedého či černého polystyrenu.

Díky inteligentnímu Fusion procesu zpracování, je hustota použitého materiálu proměnlivá v závislosti na charakteristikách každého modelu helmy. Výsledkem je helma, která Vám nabídne optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.

© 2015 ZOOKEE s.r.o.