Gamer

Cena: 1 445 Kč


Ve chvíli kdy vyrostou z pohádek a draků, chtějí mladí cyklisté jednu věc – helmu jako dospělí, helmu jako je Gamer.

Tato dětská helma využívá nastavení pomocí Safe-T e-Twist s integrovaným LED světlem a hypoalergenní vnitřní vycpávky.


Barevnost
  • Textura černá
  • Textura růžová
Velikosti
  • UNI - 52-57 cm
Váha
  • UNI - 240 g


Safe-T e-TwistTýlní upínací systém.Stabilita
Týlní upínací systém, jehož úkolem je zajistit, aby helma pevně držela na Vaší hlavě.

Spolehlivost
Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Vnitřní mechanismus je navržen pro přesné a spolehlivé vyladění, aby helma pohodlně seděla na hlavě.

LED světlo
Být vidět je základní předpoklad pro bezpečnost cyklisty. Při projížďkách v noci nebo tunelem je pro lepší viditelnost v zadní části helmy umístěno LED světlo, integrované do ovládacího disku.Hypoalergenní vnitřní vycpávkyHygiena, pohodlí, provedení.
Vnitřní vycpávky jsou nejdůležitějším faktorem určujícím pohodlí helmy. MET používá jedině hypoalergenní materiály s různou šířkou odpovídají umístění v helmě. Vycpávky jsou omyvatelné.In-Mould inteligentní Fusion konstrukcePrvotřídní technologie.

In-mould konstrukce se skládá z vnějšího polykarbonátu, který je vstřikován za vysokých teplot do obvykle šedého či černého polystyrenu.

Díky inteligentnímu Fusion procesu zpracování, je hustota použitého materiálu proměnlivá v závislosti na charakteristikách každého modelu helmy. Výsledkem je helma, která Vám nabídne optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.

© 2015 ZOOKEE s.r.o.