Lupo

Cena: 2 690 Kč


Skvěle vyvážené vlastnosti agresivního vzhledu, chlazení a pohodlí - to je Lupo. Ideální helma k mnoha hodinovým vyjížďkám.

Tato lehoučká helma přináší nejenom skvělou ochranu hlavy, ale spoustu dalších vychytávek jako je precizní nastavení pomocí Safe-T Advance, ultra lehké a pevné kevlarové pásky a špičkové hypoalergenní vycpávky Gel O2 a Coolmax.


Velikosti
  • M - 54-58 cm
  • L - 59-62 cm
Váha
  • M - 270 g
  • L - 330 g


Polohovatelný štítekCitlivé nastevní polohy.

Krytí
Štítek má za úkol chránit obličej a hlavně oči před větvemi, sluníčkem nebo při špatném počasí před blátem odlétajícím od kol jedoucích před Vámi.Safe-T AdvanceTýlní upínací systém.
Stabilita
Týlní upínací systém, jehož úkolem je zajistit, aby helma pevně držela na Vaší hlavě.

Spolehlivost
Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Vnitřní mechanismus je navržen pro přesné a spolehlivé vyladění. Skvělý poměr hmotnosti a pohodlí.

Pohodlí
Díky širší kontaktní ploše s lepším odvětráváním se tlak působící na hlavu rovnoměrně rozkládá a poskytuje tak větší pohodlí.Kevlarové páskyVylepšené provedení a pohodlí.

Ačkoliv je zlepšení vlastností často postaveno na úkor pohodlí a naopak, rozhodně se tento případ netýká nových Kevlarových pásků.

Větrané, prodyšné, lehčí a extrémně odolné, tyto pásky mají opravu mnoho výhod oproti klasickým řemínkům.Vycpávky Gel O2Polyurethanový morpho-gel.
Svěžest a pohodlí
Tento hypoalergenní, antibakteriální a termo stabilizační materiál byl původně vytvořený pro zdravotnictví. Gel O2 udržuje helmu pohodlně na svém místě díky jeho přirozené schopnosti se tvarově přizpůsobit.

Na místo vstřebávání potu jej přední vycpávka usměrňuje po stranách obličeje a udržuje tak hlavu chladnou, což je klíčový faktor nejenom pro pohodlí, ale i pro jezdcovu výkonnost.

Vycpávky jsou omyvatelné.In-Mould inteligentní Fusion konstrukcePrvotřídní technologie.

In-mould konstrukce se skládá z vnějšího polykarbonátu, který je vstřikován za vysokých teplot do obvykle šedého či černého polystyrenu.

Díky inteligentnímu Fusion procesu zpracování, je hustota použitého materiálu proměnlivá v závislosti na charakteristikách každého modelu helmy. Výsledkem je helma, která Vám nabídne optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.

© ZOOKEE s.r.o.