Manta

Cena: 5 700 Kč


Špičková sprinterská helma navržena s důrazem na aerodynamiku a co nejnižší hmotnost. Precizně tvarovaný nízký profil helmy využívá Venturiho efekt k maximálnímu přívodu vzduchu za minimálního možného odporu. Skrze kanálky uvnitř helmy se horkost vytlačuje zadními větracími otvory a poskytuje tak skvělý chladící efekt.

Tato helma stvořená pomocí nejmodernější technologie In-Mould Intelligent Fusion využívá precizní nastavení pomocí Safe-T Advance, antibakteriální vycpávky Coolmax a lehoučké upínací pásky Air Lite.


Barevnost
  • Bílá
Velikosti
  • M - 54-58 cm
  • L - 59-62 cm
Váha
  • M - 200 g
  • L - 230 g


Safe-T AdvanceTýlní upínací systém.
Stabilita
Týlní upínací systém, jehož úkolem je zajistit, aby helma pevně držela na Vaší hlavě.

Spolehlivost
Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Vnitřní mechanismus je navržen pro přesné a spolehlivé vyladění. Skvělý poměr hmotnosti a pohodlí.

Pohodlí
Díky širší kontaktní ploše s lepším odvětráváním se tlak působící na hlavu rovnoměrně rozkládá a poskytuje tak větší pohodlí.Air Lite páskyZapuštěné pásky Air Lite.

Převratný materiál
Air Lite pásky jsou vyrobeny převratnou metodou tkaní polyesterových vláken, díky čemuž skvěle odvádí pot a poskytují vysokou pevnost tahu při nižší váze.

Zapuštěné pásky
V případě srážky působí na řemínky v poutacích bodech obrovské tažné síly. To, že jsou pásky zapuštěny do polystyrenové výplně a nejsou připevněny k vršku helmy, znamená, že tažné síly působící na pásky jsou lépe rovnoměrně rozloženy.Vycpávky CoolmaxAntibakteriální vycpávky.
Špičkový materiál zajišťuje rychlé odvádění potu a jeho odpařování, čímž udržuje Vaši hlavu v suchu a přináší tak větší pohodlí.In-Mould inteligentní Fusion konstrukcePrvotřídní technologie.

In-mould konstrukce se skládá z vnějšího polykarbonátu, který je vstřikován za vysokých teplot do obvykle šedého či černého polystyrenu.

Díky inteligentnímu Fusion procesu zpracování, je hustota použitého materiálu proměnlivá v závislosti na charakteristikách každého modelu helmy. Výsledkem je helma, která Vám nabídne optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.

© ZOOKEE s.r.o.