Parachute

Cena: 6 270 Kč


Nejlehčí certifikovaná ASTM full-face helma světa slaví svůj návrat. Tentokrát vyzbrojena HES konstrukcí!

Tento geniální kousek postavený na Monocoque Integral konstrukci je prošpikovaný vychytávkami jako je nastavení pomocí Safe-T Advance, hypoalergenní vycpávky Gel O2, polohovatelný štítek, odnímatelný kit pro kameru, klip na brýle a již zmiňovaná HES.


Barevnost
  • Antracit / černá
  • Černá
Velikosti
  • M - 54-58 cm
  • L - 59-62 cm
Váha
  • M - 700 g
  • L - 740 g


Monocoque Integral ConstructionPokrokový design.Chránič čelisti helmy Parachute je začleněn přímo do skeletu čímž se z ní stává plnohodnotná full-face helma.

Kombinace vybroušených technik a jedinečného designu vedla ke zrodu chrániče, který je extrémně pevný, kompaktní a skvěle odvětraný.HES KonstrukceHomothetic Embedded Skeleton.


V případě zásahu do helmy je tlak na kostru helmy nerovnoměrný, nicméně ve skutečnosti je většina tlaku soustředěna v omezené oblasti.

Díky rovnoměrnému rozložení konstrukce HES, která zahrnuje usazené stejnolehlé jádro v zadní části helmy, se vnitřní tlak ze zasaženého místa stlačením rozprostře do celé kostry helmy.Safe-T AdvanceTýlní upínací systém.Stabilita
Týlní upínací systém, jehož úkolem je zajistit, aby helma pevně držela na Vaší hlavě.

Spolehlivost
Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Vnitřní mechanismus je navržen pro přesné a spolehlivé vyladění. Skvělý poměr hmotnosti a pohodlí.

Pohodlí
Díky širší kontaktní ploše s lepším odvětráváním se tlak působící na hlavu rovnoměrně rozkládá a poskytuje tak větší pohodlí.Vycpávky Gel O2Polyurethanový morpho-gel.
Svěžest a pohodlí
Tento hypoalergenní, antibakteriální a termo stabilizační materiál byl původně vytvořený pro zdravotnictví. Gel O2 udržuje helmu pohodlně na svém místě díky jeho přirozené schopnosti se tvarově přizpůsobit.

Na místo vstřebávání potu jej přední vycpávka usměrňuje po stranách obličeje a udržuje tak hlavu chladnou, což je klíčový faktor nejenom pro pohodlí, ale i pro jezdcovu výkonnost.

Vycpávky jsou omyvatelné.Camera KitOdnímatelná sada pro uchycení kamery.

Helma je vybavena soupravou MOPOV – My Own Point Of View, která umožňuje rychlé připevnění kamery na helmu a nabídne tak vznik nevšedních záběrů z pohledu jezdce.

Sada MOPOV se připevňuje na střed helmy pomocí imbusového klíče. Po jejím použití jí můžete kdykoliv odmontovat a na helmě nezůstane žádný držák.

Sytém je univerzální pro mnoho značek, navíc je velice lehký.In-Mould inteligentní Fusion konstrukcePrvotřídní technologie.

In-mould konstrukce se skládá z vnějšího polykarbonátu, který je vstřikován za vysokých teplot do obvykle šedého či černého polystyrenu.

Díky inteligentnímu Fusion procesu zpracování, je hustota použitého materiálu proměnlivá v závislosti na charakteristikách každého modelu helmy. Výsledkem je helma, která Vám nabídne optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.

© ZOOKEE s.r.o.