ROAM

Cena: 3 990 Kč / 4 590 Kč (MIPS)


Helma pro All-Mountain / Enduro, která vás chrání bez ohledu na terén. ROAM nabízí zvýšenou ochranu In-mould konstrukce bez výrazného navýšení celkové hmotnosti, navíc s možností kluzné MIPS vložky, která minimalizuje rotační energii vznikající při pádu na hlavu.

Kromě nastavitelného krycího štítku tato helma nabízí precizní vertikální i horizontální nastavování pomocí Safe-T Orbital, hypoalergenní vnitřní vycpávky, klipy pro upevnění brýlí a samozřejmě jedinečný italský design.


Velikosti
  • S - 52-56 cm
  • M - 56-58 cm
  • L - 58-62 cm
Hmotnost
  • S - 325 g / 340 g (MIPS)
  • M - 335 g / 360 g (MIPS)
  • L - 375 g / 395 g (MIPS)


Nastavitelný štítekIntegrované větrací průduchy.

Krytí
Štítek má za úkol chránit obličej a hlavně oči před větvemi, sluníčkem nebo při špatném počasí před blátem odlétajícím od kol jedoucích před Vámi.

Větrání
Větrací průduchy ve štítku aktivně pomáhají proudění vzduchu k hlavě díky jeho nasměrovaní dovnitř helmy.

Tři pozice
Jednoduše přestavitelný štítek lze sklopit do tří pozic, díky čemuž mají čisté zorné pole i ti, kteří rádi jezdí se sklopenou hlavou.MIPS vložkaKluzná vložka pro vyšší bezpečí.
Možnost zakoupení modelu s kluznou MIPS vložkou, která minimalizuje rotační energii vznikající při pádu na hlavu. V praxi to znamená, že vnitřní skořepina helmy se při nárazu lehce protočí a sníží tak energii úderu, kterou by jinak absorboval Váš mozek.Safe-T OrbitalVariabilní upínací systém.
Stabilita
Týlní upínací systém s vertikální i horizontální možností nastavení Vám zajišťuje precizní usazení helmy na Vaší hlavě.

Spolehlivost
Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Vnitřní mechanismus je navržen pro přesné a spolehlivé vyladění po 2mm krocích.Hypoalergenní vnitřní vycpávkyHygiena, pohodlí, provedení.

Vnitřní vycpávky jsou nejdůležitějším faktorem určujícím pohodlí helmy. MET používá jedině hypoalergenní materiály s různou šířkou odpovídají umístění v helmě.In-Mould inteligentní Fusion konstrukcePrvotřídní technologie.

In-mould konstrukce se skládá z vnějšího polykarbonátu, který je vstřikován za vysokých teplot do obvykle šedého či černého polystyrenu.

Díky inteligentnímu Fusion procesu zpracování, je hustota použitého materiálu proměnlivá v závislosti na charakteristikách každého modelu helmy. Výsledkem je helma, která Vám nabídne optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.

© ZOOKEE s.r.o.