Terra

Cena: 2 150 Kč


Výbušná směs vlastností tvořící z Terry nejprodávanější MTB helmu METu.

Kromě krycího obličejového štítku tato helma nabízí třeba vertikální i horizontální nastavování pomocí Safe-T Duo, hypoalergenní vnitřní vycpávky a samozřejmě neotřelý design.


Velikosti
  • UNI - 54-61 cm
Váha
  • UNI - 280 g


Nastavitelný štítekIntegrované větrací průduchy.

Krytí
Štítek má za úkol chránit obličej a hlavně oči před větvemi, sluníčkem nebo při špatném počasí před blátem odlétajícím od kol jedoucích před Vámi.

Větrání
Větrací průduchy ve štítku aktivně pomáhají proudění vzduchu k hlavě díky jeho nasměrovaní dovnitř helmy.

Dvě pozice
Jednoduše přestavitelný štítek lze sklopit do dvou pozic, díky čemuž mají čisté zorné pole i ti, kteří rádi jezdí se sklopenou hlavou.Safe-T DuoVariabilní upínací systém.
Stabilita
Týlní upínací systém s vertikální i horizontální možností nastavení Vám zajišťuje precizní usazení helmy na Vaší hlavě.

Spolehlivost
Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Vnitřní mechanismus je navržen pro přesné a spolehlivé vyladění.

Zadní LED světlo
Být vidět je základní předpoklad pro bezpečnost cyklisty. Při projížďkách v noci je jezdec díky možnosti připevnit LED světlo v zadní části helmy mnohem lépe viditelný pro řidiče blížící se zezadu.Hypoalergenní vnitřní vycpávkyHygiena, pohodlí, provedení.

Vnitřní vycpávky jsou nejdůležitějším faktorem určujícím pohodlí helmy. MET používá jedině hypoalergenní materiály s různou šířkou odpovídají umístění v helmě.In-Mould inteligentní Fusion konstrukcePrvotřídní technologie.

In-mould konstrukce se skládá z vnějšího polykarbonátu, který je vstřikován za vysokých teplot do obvykle šedého či černého polystyrenu.

Díky inteligentnímu Fusion procesu zpracování, je hustota použitého materiálu proměnlivá v závislosti na charakteristikách každého modelu helmy. Výsledkem je helma, která Vám nabídne optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.

© ZOOKEE s.r.o.