Trenta

Cena: 6 490 Kč


Špičková silniční helma navržená k jubilejnímu třicátému výročí značky MET určená pro ty nejlepší, to je Trenta. Speciální design helmy klade důraz na earodynamiku a skvělou ventilaci, tak aby proud vzduchu helmu s co nejmenším odporem obešel nebo prošel skrz ní, čemuž napomáhá i minimální kontaktní plocha helmy s hlavou.

Tato helma je vyrobena pomocí nejmodernější technologie In-Mould Intelligent Fusion, využívá precizního nastavení pomocí Safe-T Orbital, komfortní antibakteriální vycpávky Air Mesh a lehoučké upínací pásky Air Lite.


Velikosti
  • M - 56-58 cm
  • L - 58-61 cm
Hmotnost
  • M - 230 g


Safe-T OrbitalVariabilní upínací systém.
Stabilita
Týlní upínací systém s vertikální i horizontální možností nastavení Vám zajišťuje precizní usazení helmy na Vaší hlavě.

Spolehlivost
Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Vnitřní mechanismus je navržen pro přesné a spolehlivé vyladění po 2mm krocích.Air Lite páskyZapuštěné pásky Air Lite.

Převratný materiál
Air Lite pásky jsou vyrobeny převratnou metodou tkaní polyesterových vláken, díky čemuž skvěle odvádí pot a poskytují vysokou pevnost tahu při nižší váze.

Zapuštěné pásky
V případě srážky působí na řemínky v poutacích bodech obrovské tažné síly. To, že jsou pásky zapuštěny do polystyrenové výplně a nejsou připevněny k vršku helmy, znamená, že tažné síly působící na pásky jsou lépe rovnoměrně rozloženy.Hypoalergenní vnitřní vycpávkyHygiena, pohodlí, provedení.
Vnitřní vycpávky jsou nejdůležitějším faktorem určujícím pohodlí helmy. MET používá jedině hypoalergenní materiály s různou šířkou odpovídají umístění v helmě, což zaručuje vysoký komfort nošení.In-Mould inteligentní Fusion konstrukcePrvotřídní technologie.

In-mould konstrukce se skládá z vnějšího polykarbonátu, který je vstřikován za vysokých teplot do obvykle šedého či černého polystyrenu.

Díky inteligentnímu Fusion procesu zpracování, je hustota použitého materiálu proměnlivá v závislosti na charakteristikách každého modelu helmy. Výsledkem je helma, která Vám nabídne optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.

© ZOOKEE s.r.o.